Žeby nový ženský trend? Jedna kniha rovná sa jedna nová kabelka od VERBUA

Mladý pár, ktorý sa rozhodol opustiť bývalé zamestnania, aby mohol naplniť rodinnú tradíciu a pokračovať v remesle – v brašniarstve. Nie je to článok len o exkluzívnych na mieru šitých kabelkách. Je to  článok aj o poctivej práci, obete a spokojných úsmevoch na tvári zákazníčok. Verbua mi splnila sen o kabelke, teraz je rad na mne. Chcem ti pomôcť splniť tvoje tajné sny. Mám pre teba veľké prekvapenie!

„Zabudnite na nablýskaný showroom, pozývame vás objaviť našu prácu do ateliéru s vôňou kože a atmosférou poctivého remesla. Toto autentické miesto plné tradičného náradia a materiálu, kde pracujeme s vášňou, stojí za príbehom každého nášho výrobku.“  Potichu a za nočného svetla v mojej izbe som sa cez internet zoznamovala s luxusným brašniarstvom www.verbua.sk . O pár minút a niekoľko preklikov myšou neskôr, som sa rozhodla. Idem si splniť svoj sen práve s Verbua!

tvoja kniha do kabelky verbua

Každá žena pozná ten pocit, keď sa zamiluje až po uši

Nastal môj deň D. Slnko žiarilo na plné obrátky a bratislavský vietor sa pohrával s mojimi vlasmi. Ako každú ženu ma to vytáčalo. Zhlboka som sa nadýchla. „Dnes si nenechám len tak ľahko pokaziť náladu,“ riekla som tíško a odhrnula som si jeden prameň vlasov. O pár minút neskôr klopkanie opätkov prestalo, nahradilo ho hlasné zvonenie na gombík s nápisom Verbua. Ani som sa nenazdala a dvere mi už so širokým úsmevom otvorila veselá Veronika, ktorá sa zamilovala do vyrábania kožených kabeliek. Keď sme napokon došli na koniec chodby, otvorila mohutné dvere a za nimi ma už čakal jej partner Bastien Boisanfray, ktorý jej s láskou pomáha pri výrobe kožených tašiek, peňaženiek či iných doplnkov. Ešte pred samotným podaním ruky a zdvorilým pozdravom zo mňa vyletelo: „Aké to tu máte útulné!“ Keďže Bastienov otec bol vyškolený sedlár v jednej z najlepších dielní Francúzska, niet sa potom čomu čudovať, že ich ateliér bol okúzľujúci. Dýchala z neho história, leskol sa skúsenosťami a vyžaroval spokojnosťou.

Áno, i ateliér vie ožiť a okúzliť nejedno ženské srdce. A to moje si načisto získal.

 tvoja kniha do kabelky verbua

Keď sa váš výber zhoduje s tým od manželky prezidenta

O pár minút neskôr sme už všetci dokopy dumali nad dizajnom kabelky. Bastien vyťahoval na stôl rôzne valy kože, Veronika zasa ku nim prirovnávala strieborné i zlaté doplnky pre kabelku. Potom ich ruky ukazovali na všelijaké detaily, ktoré skrýva kabelka a ktoré sa museli doladiť. Všetko robili precízne, no stále mali nad tým všetkým nadhľad. Hoci mi predostreli tie najlepšie kombinácie, páčilo sa mi, že nechali prehovoriť moju intuíciu, nech si práve ona vyberie. Lebo tá nás ženy predsa nikdy neklame 🙂 . Vybrala som si typ kabelky Retro a potom som môj ukazovák položila na kráľovskú čiernu kožu z býka pochádzajúceho až z Francúzska. Veronika len nadvihla kútik pier a priklonila sa ku mne bližšie: „Niečo vám prezradím, presne ten istý typ kabelky si vybrala i pani manželka nášho pána prezidenta. S rozdielom, že ona má kožu od byvola.“ Jej súhlasný úsmev vo mne vyvolal dobrý pocit. Pocit, že to bude naozaj stáť za to!

Prečo taká snaha kvôli jednej kabelke, poviete si. Prečo toľko energie, telefonátov, vybavovania, a tak ďalej .. Pretože, milé dievčatá, chystám jedno veľké prekvapenie, ktoré si zaslúži každá z vás.

 tvoja kniha do kabelky verbua 

tvoja kniha do kabelky verbua

Autor fotografie: verbua

 

Nový ženský trend – kúpa knihy rovná sa kúpa novej kabelky

Výroba tejto kabelky pre mňa symbolizuje zrod knihy, ktorú pre vás s láskou pripravujem. Prezradím vám jej názov, volá sa Tvoja kniha do kabelky. Bude malá, milá, vtipná i sem tam na slzu a hlavne bude v sebe ukrývať  celý náš ženský svet. Možno práve medzi jej riadkami nájdete odpovede, prečo ste sa ešte neodhodlali obuť bežecké tenisky a zhodiť tak do vytúžených šiat. Možno práve ona vás naučí sebaláske a konečne sa na svoj odraz v zrkadle úprimne usmejete. A možno sa vďaka nej aj naučíte variť či sa pochválite kamoške, že máte vlastného  trénera – a to všetko v jednej knihe.

A ešte jedna super vec! Keď už budete mať knihu  Tvoja kniha do kabelky, máte hneď jeden adekvátny dôvod pre manžela, že ste si to od kníhkupectva zamierili rovno do brašniarstva VERBUA po novú kabelku 🙂 .

Tak a teraz je moja „malá čierna “ kabelka doma. Kuriér sa o ňu počas cesty pekne staral. Prišla celá a zdravá. Už je pripravená na fotenie u talentovanej fotografky na titulku. O pár týždňov na vás moja „malá čierna“ bude žmurkať na pultoch kníhkupectiev.  Myslím, že jej neodoláte, Veronika s Bastienom odviedli tú najlepšiu prácu. Tvoja kniha do kabelky nestavia len na vonkajšej kráse. Skúste dať na svoju intuíciu tak ako ja a možno budete príjemné prekvapení. Skúste ju len tak niekde na začiatku alebo v strede otvoriť a začítať sa do dvoch či troch riadkov. Možno práve čakáte na ne a potom sa vaše bežecké tenisky predsa len dočkajú happy endu 🙂 .

tvoja kniha do kabelky verbua

Autor fotografie: verbua

CATEGORY: Reportáž, Všeobecné, Zdravie

Alžbeta Jánošíková

Ďalšie zaujímavé rozhovory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook