Opýtali sme sa, ako vyzerá ideálna žena v očiach úspešných mužov.

Všetky ženy, pozor! Budete prekvapené, ako si predstavujú ideálnu ženu títo charizmatickí muži. Nemáte miery 90-60-90? Nelámte si hlavu. Pre aktuálneho majstra SR v kategórii Men’s Physique sú aj tak tieto miery nevyhovujúce. Naopak privíta, ak viete uvariť parené buchty alebo bryndzové halušky. Dokonca finalistu súťaže Muž roka 2016 ČR ohúrite už aj v teplákovej súprave a s rozpustenými vlasmi. Čo viac nám prezradili títo ambiciózni muži, sa dozviete už o pár riadkov nižšie.

Róbert Kohút (27)

Som trénerom v oblasti fitness a kulturistiky. Cvičeniu sa venujem 8 rokov, súťažne 5 rokov. Šport je pre mňa neoddeliteľnou súčasťou – je to životný štýl. S fitness sa, samozrejme, spája aj mnoho ďalších činností, na ktoré nemôžem zabudnúť. Milujem varenie a pečenie. Jednoducho všetko, čo má niečo spoločné s jedlom 🙂 . Rád experimentujem a vytváram nové dobroty. Taký experiment, ktorý stojí za zmienku: zmrzlina s hranolkami – to zbožňujem. Mimo športu rád cestujem. Či je to už dovolenka vo veľkomeste, pri mori alebo na horách. Každopádne potrebujem vždy aktivitu.

ako vyzera ideálna žena? Opýtali sme sa mužov

Keďže pôsobíš ako fitness tréner, zaujímalo by ma, ako podľa teba má vyzerať dokonalé ženské telo. Prikláňaš sa k ideálnym mieram 90-60-90 alebo by mala ideálna postava vyzerať ináč?

Miery 90-60-90 sú pre mňa nevyhovujúce. Dôvod? Podľa môjho názoru by mala mať žena plnšie tvary ako tieto „dokonalé“ miery. Postava ženy podľa môjho oka: väčší guľatý zadok, samozrejme, pevný a úzky pás. V neposlednom rade, aby na postave bolo vidno, že sa žena o seba stará. To sa páči asi každému mužovi 🙂 .

Sú ženy, ktoré cvičenie milujú. A potom sú tu tie, ktorým to nejde až tak po masle. Je nevyhnutné, aby žena na sebe tvrdo makala aj napriek tomu, že ju fitko až tak nenapĺňa?

Áno. Je pravda, že je dnes cvičenie v móde. Sú viaceré skupiny ľudí. Tí, ktorí cvičia preto, že ich to baví, ďalší, aby schudli, spevnili, pribrali.. Je v podstate jedno, do akej skupiny človek patrí. Dôležité je, že je už prvý krok k tomu, aby sa človek cítil lepšie a zdravo. Je pravda aj to, že niektorým ženám to ide ľahšie, no niektorým ťažšie.

Nie je to len o tom, ako často chodia do fitka, ale cesta k úspechu vedie cez kuchyňu. To je najdôležitejšia časť, ktorú mnoho žien podceňuje.

Áno, makať treba, ale ak po fitku niekto zamieri hneď na hamburger alebo priamo na zmrzlinu, potom svoju dokonalú a vysnívanú postavu nikdy nedosiahne. Jedlo je úspech číslo jedna. Samozrejme, nikto by to nemal robiť pre niekoho iného. Toto je oblasť, kde to robíme pre seba a ak to už aj robíme pre niekoho druhého, dlho to nevydrží. Poznám to z vlastných skúseností, ale aj zo skúseností ostatných.

Myslíš si, že by sa mala žena vedieť „zvŕtať“ v kuchyni alebo ti to príde nepodstatné, keďže máme dnes reštaurácie a bistrá na každom rohu?

Žena a kuchyňa? Väčšina mužov si myslí, že ženskou povinnosťou je zvŕtať sa v kuchyni a mužovi variť. Ženskou povinnosťou to, samozrejme, že nie je. Ale po pravde. Ak žena navarí mužovi niečo dobré, nie je nad to. Niečo by mala vedieť 🙂 .

ako vyzera ideálna žena podľa týchto sexi mužov?

A čo keby zdravú klasiku raz za čas obmenila za parené buchty alebo viedeňský rezeň? Ocenil by si u nej aj zručnosť vedieť pripraviť „tajné recepty našich babičiek“?

Samozrejme, že ÁNO! Zdravé a chutné jedlá sú TOP. Ale raz za čas treba aj tradičné jedlá ako sú parené buchty, bryndzové halušky, vyprážaný rezeň, domáce hranolčeky a podobne 🙂 . Netreba jesť iba diétne, ale jedlo si treba vedieť aj užiť a vychutnať. Netreba sa len obmedzovať. Všetko treba vedieť robiť s rozumom.

Čoraz viac žena prahne po dokonalosti, kvôli ktorej sa vzdáva častokrát aj detí na úkor práce. Myslíš si, že je to správne?

Dávať prednosť takzvanej svojej dokonalosti na úkor práce a detí, je nezmysel. Všade treba nájsť zlatú strednú cestu. Tá je vždy, len si ju treba nájsť. Ak už má žena deti, rodina by mala byť na prvom mieste a popri tom sa dá stíhať všetko to ostatné. Samozrejme, nie je to také jednoduché, ale dá sa to.

A načo sme tu my muži? Sme tu aj od toho, aby sme žene predsa pomáhali 🙂 .

Zastávaš názor, že by ideálna žena mala vedieť vytvoriť „teplo domova“?

Teplo domova by mal vedieť vytvoriť hádam každý. Či je to muž alebo žena. Každý sa chce doma cítiť super. Pocit, keď prídem domov a čaká ma tam poriadok, navarené a to najdôležitejšie – žena, to je na nezaplatenie.

 Je podľa teba rola „matky“ ešte stále dôležitá?

Rola matky je jednoznačne dôležitá. Dieťa vníma matku ako nadprirodzenú bytosť. Je to pre dieťa osoba číslo jedna, je to nenahraditeľná osoba. Rola matky vždy bola a vždy bude dôležitá.

ako vyzera ideálna žena podľa týchto sexi mužov?

Toto bol pohľad na ideálnu partnerku od 27 ročného fitness trénera Róberta Kohúta. Poďme sa teraz dozvedieť, čo si myslí o ženách, prvom rande a o obliekaní o pár rokov mladší, ale za to rovnako ambiciózny Petr Pöschl z Chomutova.

Petr Pöschl (23) 

Volám sa Petr Pöschl a pochádzam z Chomutova. Po dokončení maturitnej skúšky v obore programátor CNC, som sa odhodlal presťahovať do Prahy. Tu som chcel využiť možnosti, ktoré ponúka veľkomesto. Následne som sa prihlásil do súťaže Muž roka 2016 a stal sa jedným z finalistov tejto súťaže. Od tej doby som sa začal venovať modelingu, foteniu a natáčaniu reklám. Aby som ostal v povedomí verejnosti, rozhodol som sa urobiť tak trochu kontroverzný song s názvom Sexy Taxi. Tu vystupujem pod prezývkou sPešl, ale umením sa to neodvažujem nazvať, to prenechávam tým, ktorí to vedia 🙂 .

petr poschl rozhovor ideálna žena

Čím ťa žena upúta na prvý pohľad? A čo ťa na nej najviac priťahuje?

Za prvé si všímam na žene jej tvár, keď ma upúta, zameriam sa na postavu a na to, ako je oblečená. A čo ma priťahuje? Rozhodne sú to dlhé rozpustené vlasy, keď má svoj štýl a zmysel pre humor.

Keby mala o nejaké kilo navyše, ale za to by z nej sršala energia, temperament a sebavedomie, aj napriek tomu by ťa zaujala?

Podľa môjho názoru by žena mala mať zdravé sebavedomie, ale zasa netreba to preháňať. Nič ma neodradí tak ako namyslená žena. A zasa keď má žena o nejaké to kilo viac, nič to pre mňa neznamená. Na druhej strane veľmi rád privítam jej snahu zbaviť sa nadbytočných kíl, aby sa potom cítila vo svojom tele čo najlepšie.

Keďže sa pohybuješ v oblasti modelingu, aké oblečenie je podľa teba na ženskej postave top?

Mám rád ženy v športovom oblečení. Jednoducho nedokážem odolať tomu pohľadu, keď má na sebe teplákovú súpravu 🙂 .

Čo by si mala žena „obliecť“, aby muža zaujala na prvom rande ? Sebadôveru, záhadnosť alebo úplnú otvorenosť?

Na prvom rande som si nikdy moc neveril a nesnažil som sa byť ani nejako záhadný. To samé očakávam aj od ženského pohlavia.

U mňa má žena úspech, keď sa na nič nehrá, je úprimná a sama sebou.

Aké vlastnosti by mala mať podľa teba ideálna partnerka?

Na prvom mieste je vernosť a úprimnosť. To sú základné piliere na vybudovanie plnohodnotného vzťahu so ženou. A na druhej strane, nie som typ muža, ktorý dokáže odpúšťať. Potom je to určite zmysel pre humor a zodpovednosť.

Myslíš si, že je dôležité, aby ste mali s partnerkou spoločné záľuby a vzájomne niečo budovali?

Podľa mňa sú spoločné záľuby aspoň čiastočne dôležité. Určite je dobré, keď má každý z nás nejakého svojho koníčka, kde si na chvíľku od seba navzájom odpočinieme, ale ten zvyšok času by som už rád strávil s partnerkou a to bez spoločných záľub pravdepodobne nepôjde 🙂 .

sexy taxi rozhovor petr poschl - ideálna žena

Zdroj fotiek: 

Facebook:

Róbert Kohút – IFBB men’s physique

Petr spešl Pöschl

Instagram:

fitness_trainer_robo

speslp

CATEGORY: Krása, Rozhovory, Všeobecné

Alžbeta Jánošíková

Články, ktoré ťa môžu zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook